ריץ דייט

הכרויות עם תמיכה, אתר הכרויות דיסקרטי

מי אחראי על הקמתו של אתר ריץ דייט?

חברת אינטרדייט, שבראשותה עומד מר יובל כץ, הינה האחראית על ההקמה של אתר האינטרנט ריץ דייט, אבל זה לא האתר היחיד שלה, כי אם היא אף גאה בהקמת עוד אתרים, כמו למשל – DATING 4 DISABLED אתר אינטרנט שנועד להיכרויות בין בני אדם שלוקים בכל מיני מוגבלויות, או אתר גובייבי שהוא אתר היכרויות למי שחולקים בהורות משותפת, או גרינדייט שמהווה פלטפורמה אדירה לשם היכרויות בין טבעונים או צמחוניים, וכן אתר שידייט שמהווה אתר היכרויות רק בשביל הנשים.

מה המוטו של אתר ריץ דייט?

המוטו שעומד מאחורי ההקמה של האתר ריץ דייט ברור ולא משתמש לשתי פנים – אתר להיכרויות שבו יופי ועושר נפגשים. הכוונה היא שגברים אמידים נפגשים עם נשים נאות, בעיקר למטרות סקס, תוך כדי כך שהם מספקים להן תמיכה כלכלית, כמו שנאמר – שוגר בייבי. מדובר על יחסי תועלת לכל דבר ועניין – הגברים משלמים על השירות, ואילו הנשים נהנות מאורח חיים נוח יותר. אבל לא כל הנוצץ זהב – המון נשים שהתחילו להעניק שירותים אלו לגברים עשירים, מצאו את עצמן בירידה תלולה במדרון, שהביאה אותן לעיסוק מרכזי בזנות.

כאשר הגברים העשירים מתבטאים בחוסר כבוד כלפי הנשים –  

יש גברים שמעוניינים לפנק את הנשים שמעניקות להם שירותי מין, ומקפידים על כבוד, שיח נעים ויד נדיבה, כאשר הם שולחים הודעות בסגנון של מחפש יחסים רציניים, לרבות זוגיות אמתית, ומבטיח לצ'פר אותך כראוי. אבל לעומתם יש גברים עשירים שמנצלים את המעמד שלהם, ומרשים לעצמם להיות בוטים, חסרי נימוס וחסרי קודים בסיסיים של כבוד לנשים. גברים אלו שולחים לנשים הודעות פוגעניות, כמו לדוגמה – אני גבר רציני ואמתי, לא כמו הגברים הרגילים, אם את רוצה גבר שיתמוך בך כלכלית וישפר את חייך, התקשרי, או אני ד"ר, מאוד עשיר, שיכול להגשים את כל רצונותייך הכלכליים, תמורת יחסים הדדיים של סיפוק מיני. כמה שהמצב הכלכלי קשה, בפגישה עמי ייגמרו כל בעיותייך הכלכליות. תמורת השירות ההולם, אעשה את חייך מרופדים ונוחים יותר. וכיוצא בכך.