קשר עם תמיכה

הכרויות עם תמיכה, אתר הכרויות דיסקרטי

על מנת למצוא קשר עם תמיכה אתן חייבות להגיע למקומות המתאימים –

לא כל אישה זוכה למצוא את "האביר על הסוס הלבן", שבמיוחד עשיר למדי. השכל הישר אומר כי על מנת למצוא קשר עם תמיכה, כדאי שתצאו למקומות בהם גברים אמידים מסתובבים. בוודאי שלא תמצאו אותם בחנות הירקן שלכן, או לחלופין לא תמצאו אותם בסביבת המגורים שלכן. סביר להניח שגברים שיכולים לספק לכן תמיכה לטווח הארוך יבלו במועדוני גולף, במכוני כושר יוקרתיים, בבתי קפה ובמסעדות אקסקלוסיביים, באירועי צדקה, בתערוכות אומנות, במכירות פומביות, במסיבות מפוארות, וכיוצא בזאת. אם תמשיכו לחכות להם ולפקוד את המקומות הרגילים שלכן – סביר להניח שלעולם לא תפגשו בהם.

מדוע גברים מעוניינים להעניק קשר עם תמיכה ואף מעבר לכך ?

הגברים, בין אם הם נולדו עשירים ובין אם הם השקיעו שנים רבות בפילוס הדרך שלהם לפסגה של העשירון העליון, בוחרים לספק קשר עם תמיכה, אבל גם מעוניינים למצוא בנות זוג נאות וקשר אמתי. אין כל ספק, כי הגברים האמידים מודעים לעובדה כי ישנן נשים שיהיו מעוניינות בהן אך ורק בשל התמיכה הכלכלית שהם יכולים לספק להן, ואין זה תמיד מוצלח בעיניהם, כי כמו כל אחד גם הם רוצים אהבה אמתית וכנה. אחת הדרכים לוודא זאת היא על ידי הרשמה למשרדי שידוכים, שעל ידם אפשר למצוא אף נשים אמידות, שיש להן מספיק כסף והעושר שלהם לא מהווה את הסיבה שנשים ירצו בהם, מן הסתם. או לתת למשרד שידוכים להוביל ולבחן את הסיבות וההתאמות עם בנות הזוג שלא מושפעות מכסף.

תהליך ההכרות מתבצע על ידי קביעת פגישה בין הגבר העשיר לבין צוות החברה, בו הגברים נדרשים להשיב על מספר שאלות בנוגע למאוויים, לנראות, לעדיפויות שלכם וכיוצא בזאת . על ידי קבלת כל התשובות שלכם, עוברים לשלב החיפוש, שבו נעשות הצלבות של כל המידע שנתתם למידע שקיים על הנשים שנמצאות במאגר. משרד השידוכים יספק לכם כמה נשים, כולל התמונות שלהן, ואתם תבחנו מי מהן הכי מתאימות לכם. משם הדרך קצרה לקביעת פגישה, ואם היא לא צלחה, לקביעת פגישה חדשה, וכן הלאה.